Јована Јоксимовиќ без никаков срам се појавува во се пократки здолништа! (ФОТО)

5 декември, 2020
Jovana 2_1000x0Некогаш популарната ТВ водителка Јована Јоксимовиќ мораше да ги спакува куферите од ТВ „Прва“ и поради своето непрофесионално однесување, како што изјавија тогаш од споменатата телевизија, таа си заминала како никогаш да не работела таму.

Утехата ја пронашла на една телевизија, што е чудо, сопственост на нејзиниот сопруг Жељко.

Сепак, се чини дека Јована се помири со фактот дека повеќе нема да ја гледаме на канали со национална фреквенција, бидејќи како што пишуваа медиумите, никој од тие телевизии не ја сака, барем не за условите што ги имаше на ТВ „Прва“, поточно 10 000 евра.

Не знаеме колкава плата имала г-ѓа Јоксимовиќ додека работела на националната телевизија на РТС, но она што може да се забележи е дека таа изгледа како да нема за цел фустан.

Имено, Јована, додека беше со нејзиниот поранешен колега и соработник Срѓан Предојевиќ со кого таа не зборува повеќе од еден месец), и со кого водела програм на споменатата телевизија, секое утро се појавувала во пократки фустани, како да некој платил само за тоа.


Не е изненадувачки што многумина коментираа во тоа време, дека гостите што ги прими во студиото гледаа повеќе во нејзините нозе отколку што се фокусираа на прашањата што им ги постави.

Не можеме да бидеме изненадени од овој факт, имајќи во предвид дека нејзината цица мица замалку ќе и се видеше, поради прекраткиот фустан што го носеше. Постојат многу водителки кои станале славни и закопчани до грлото, но некои се уште се сигурни дека изгледот е сепак нешто на што треба да се потпрат, и покрај долгогодишното вработување.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris