Карлеуша доминира покрај елката: Едвај ги сокри своите интимни делови!

27 декември, 2020
pjimage-3_5MkDUGJ


Пејачката не ги пушти своите следбеници на социјалните мрежи ниту за време на празниците. Таа ги „почести“ со голо издание, позирајќи покрај богато украсената новогодишна елка


Српската пејачка Јелена Карлеуша (42) е позната по својот специфичен вкус. Таа го украси својот дом за празнично расположение и го нарече „дом од бајките“. Таа позираше покрај елката украсена со многу украси.


Но, вниманието го привлече со минијатурниот боди што го носеше. Покрај тоа, беше транспарентно, а Јелена едвај ги покриваше „стратешките“ делови додека позираше.

-Не си играј со лавицата – напиша пејачката во описот на фотографијата на Инстаграм, а немаше недостаток на коментари за нејзиниот изглед.

Освен што ја пофалија, нејзините следбеници во нејзините коментари и посакаа и најдобри желби за празниците.

Инстаграмот на Јелена е полн со разголени фотографии, но таа веќе долго време не објавува ништо со нејзиниот сопруг Душко Тошиќ (35). Долго време се шпекулираше дека нешто не е во ред со нивниот брак. Пред неколку дена Карлеуша заинтригира со објавата на социјалната мрежа.
„Понекогаш љубовта не е доволна“, напиша таа, а обожавателите заклучија дека таа алудира на врската со Душко.

А, сомнежот дополнително го зголеми новата фотографија на Душко на Инстаграм. Тој позираше со нивните две ќерки Атина (12) и Ника (11).

Фудбалерот ги однел децата во Дубаи, каде што престојуваат во луксузен хотел, но Јелена останала во Србија поради деловни обврски, пишуваат медиумите. Инаку, парот е во брак 12 години, а во тој период имаа многу подеми и падови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris