Карлеуша направила шоу во толку кратко фустанче што едвај се движела!

22 октомври, 2020
jelena-karleusa-foto-marko-jovanovic-10-830x0

После убиствената комбинација од црна тантела во која покажа повеќе црвена долна облека и тело отколку фустан, Јелена Карлеуша пристигна во Кожутњак во секси розова варијанта.

На снимањето во средата, на Звездите на Гранд се појави во розов фустан, толку краток и тесен, што едвај можеше да зачекори, а лиснатите ракави и дадоа посебен печат. Карлеуша, како и обично, пристигна со скап автомобил, а веднаш по заминувањето им го украде целото внимание на присутните фоторепортери и сниматели. Таа беше добро расположена, самоуверена и секси додека одеше во високи златни сандали, а за оваа пригода ја остави долгата коса, малку брановидна.

https://xdn.tf.rs/2020/10/21/jelena-karleusa-foto-marko-jovanovic-11-830×0.jpg
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum