Карлеуша облече минијатурни шорцеви и ролерки, а потоа направи неколку дрски пози!

4 октомври, 2020
јк

Јелена Карлеуша ги почести своите обожаватели со нов сет секси фотографии. Имено, ЈК сними провокативен едиторијал на улица.

Таа беше облечена во сина боја на врвот, бели минијатурни шорцеви и ролерки на нозете.

Карлеуша направи неколку дрски пози.

На првата фотографија го испакна задникот, на втората нејзината секси линија беше во преден план, а на третата го покажа средниот прст.

View this post on Instagram

Cutie pie 😈😉

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum