Карлеуша под проѕирниот фустан НОСИ САМО ТАНГА! Зумирајте за да ја видите предната страна, а позади секако се гледа сè!

12 ноември, 2020
карлеуша

Никој не остана рамнодушен на провокативните кадри од Јелена!

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша (42) во никогаш пократок и попровокативен фустан под кој носеше само танга ја разгори фантазијата на многумина.

Јелена го покажа своето тело во мрежест фустан со циркони под кој немаше градник, туку носеше само танга. Таа позираше во автомобилот, а потоа напред, па позади кога го сврте задникот – не можеа да го тргнат погледот од неа. Карлеуша го истакна своето секси тело, а таа носеше украсна шамија направена од истиот материјал како и фустанот. Пејачката ги „сруши“ социјалните мрежи со своето провокативно издание, а поради проѕирниот фустан, многу луѓе ја зумираат фотографијата на незгодните места, а доколку успеете да видите нешто – зумирајте и сами.

„Колку добро изгледа мајка на две деца“, „Останав без здив“, „Секси мама“, „Јелена, твојот сопруг е среќен човек“, се некои од коментарите под објавите.

Погледнете ги провокативните фотографии на Јелена, кои сигурно ќе сакате да ги зумирате, во галеријата подолу:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi