Карлеуша шеташе низ Белград во моќен раскопчан комбинезон!

2 октомври, 2020
ЈК

После моќните провокативни стајлинзи во кои се појави на снимањето на „Ѕвезда Гранда“, Јелена Карлеуша избра уште еден моќен стајлинг, но за прошетка низ Белград.

Таа беше придружувана од Зоран Бирташевиќ, а Јелена одеше покрај брегот на Сава во раскопчан комбинезон со изразено деколте, и секако комбинирани детали, како и секогаш стилизирани од глава до пети.

Така, околу вратот и беше пронајден детал во иста боја како комбинезоните, на главата капа усогласена со сè, сандали исто во иста боја, како и брендирана торба за рамо.

За оваа порелаксирана дневна варијанта, Јелена ја пушти косата, а интересно е што објави и слика во која има широка насмевка, па затоа е повеќе од јасно дека навистина уживаше во сончевиот ден и надвор од сцената.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum