Кија Коцкар се ЗГРОЗИ што Љупка Стевиќ доби медиумско внимание: Не сакам да живеам во ВАКВО општество (ФОТО)

22 септември, 2020
kija-kockar-ljupka-stevic

Пејачката не сака да живее во ова време

Познатата пејачка Кристина Кија Коцкар ја освои првата сезона на „Задруга“, во која влезе како јавно изневерена сопруга на пејачот Слоба Радановиќ.

Кија јавно се бореше за нејзиниот сопруг и ја осуди Луна Џогани како љубовница на Радановиќ, а истиот став го има и кон пејачката Љупка Стевиќ.

Љупка деновиве е во центарот на вниманието на медиумите, бидејќи физички го нападнала својот поранешен емотивен партнер Драгиша Симиќ и му ги искрши неговите автомобили.

Љупка јавно призна дека на оженетиот полициски полковник му била љубовница една година и дека се согласила на тоа од љубов кон него, а пејачката Кија Коцкар јавно изрази незадоволство што Љупка како љубовница доби медиумски простор.

„Не сакам да бидам дел од ова друштво. Не сакам да живеам во ова време “, напиша Кија покрај фотографијата на која можете да ја видите Љупка како гостин во емисијата на телевизијата„ Пинк “.