Кија шокираше: Откри што им прави на мажите во кревет!

6 октомври, 2020
кира

Кија Коцкар отворено зборуваше за интимните односи во емисијата „ГОЦА“, водителка на нејзината колешка Гоца Тржан, а по тој повод откри и кои страници за возрасни сака да ги гледа, но се осврна и на нејзината врска со поранешниот сопруг Слобода Радановиќ.

Не сум сретнал жена што не посетува страници за возрасни. Гледам бебиситерки во посета затоа што сум романтична. Мојата бебиситерка е кул кога ќе дојде, па заговорот … Очигледно таа ме изневерува, дека е забрането и малку поагресивно. Но, тоа е само она што го гледам. Понекогаш го враќам она што ми се допаѓа, назад.

Кија наскоро се осврна на нејзиниот неуспешен брак со Слобо Радановиќ:

На почетокот на врската, имавме интимни односи седум пати по ред, но кога ќе помине некое време, сè се менува. Една жена е заведена од утро до вечер. Дајте ми комплимент, вклучете ја таа сијалица и потоа навечер, кога ќе дојде време, сè може да биде одлично. Ме уби кога бевме нон стоп заедно. Ми беше убаво, но ја уби желбата за интимни врски. Кога бевме во врска, се договаравме кога ќе се видиме и секогаш сум подготвена.

Победничката на „Задруга“ призна и дека го раскинала мажот среде секс затоа што интимната врска била лоша.