ЌЕ ЕКСПЛОДИРААТ! Градите на Сораја повторно во преден план! (ФОТО)

4 декември, 2020
Image 81_1000x0

Го провоцира посилниот пол

Старлетата и поранешна реалити учесничка Сораја Вучелиќ е навикната редовно да споделува провокативни фотографии, а сега преминала на повисоко ниво и почнала да излегува со што е можно помалку облека.

Таа честопати ги споделува деталите од својот живот со своите бројни следбеници на социјалните мрежи, но и големите промени во нејзиниот изглед што ги направила откако не живее во Србија.

Старлетата објави една многу провокативна фотографија која предизвика бројни коментари на социјалните мрежи, на која под минијатурниот горен дел се наоѓаат огромните гради, кои само што не излегле.

На фотографијата фустанот како да ќе распука, а таа едвај ги држи своите огромни гради. Објавата  на старлетата предизвика лавина коментари на популарната социјална мрежа Instagram.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi