Кој кого копира? Сите зборуваат за оваа фотографија на Николија и Карлеуша! (ФОТО)

19 септември, 2020
кар

Атрактивните пејачки Јелена Карлеуша и Николија Јовановиќ се многу популарни и имаат голем број фанови кои ги следат на социјалните мрежи. Многумина не пропуштија еден моден детал што го донесоа обајцата.

Овие трендсетерки се воодушевени од новиот моден детал, кој неодамна стана планетарен хит.

View this post on Instagram

#saturdayvibes 🔥 Ready for @viscoseclubofficial

A post shared by NIKOLIJA (@nikolijaofficial) on