Кристијан се огласи!Познато е што кажал пред судијата, а еве што се случува со Добројевиќ!

23 октомври, 2020
станија и кристијан

Денеска на суд беше сослушан Кристијан Голубовиќ во врска со тужбата што ја покрена Станија Добројевиќ против него, поради смртни закани.

Станија не беше испрашувана заедно со него денес, и тој сега откри што рече пред судијата.

„Дадов изјава, дека го креваме рејтингот, дека дејствуваме, зборуваме за сè, значи, се случува помпа дека некој ќе ја убие Станија Добројевиќ“, знаете што сум, кога ќе ми паднат очните капаци,јас станувам и тропнувам некоја глупост,а така рејтингот се зголемува и ние заработуваме пари. Тие рекоа дека треба да ја слушнат и неа, и јас треба да присуствувам на тоа, не оваа, туку следната недела. „Мора да има конфронтација за луѓето да видат дека не размислуваме сериозно и дека никој не сака да убие никого“, рече Кристијан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum