„ЛИГА, ЃУБРЕ, НЕЧОВЕК“ Томовиќ сака да го истера КРИСТИЈАН – има пеколен план, а хаосот допрва следи!?

3 октомври, 2020
kiki

Интриги!

Во „Задруга“ синоќа имаше конфликт помеѓу Кристијан Голубовиќ и Филип Цар, а се започна со прашањето на Владимир Томовиќ.

За време на „Игра на вистината“, тој го праша Кристијан за несогласувањата меѓу него и Филип, кому му пречеа шегите на Голубовиќ со неговата девојка Александра Николиќ.

Ситуацијата ескалираше, кога еден од задругарите спомена дека Филип зборувал навредливо за Кристијан пред другите задругари. Во некои моменти, конфликтот беше на работ на физички конфликт, но сè се смири по реакцијата на обезбедувањето и неколку задругари. Некои од гледачите сметаат дека Владимир намерно го разгорел овој конфликт за да има корист од него.

– Тој одвратен, подмолен Владимир … што да кажам – прочитајте ја објавата на Фејсбук групата посветена на „Задруга“, проследена и со други коментари во ист стил:„ Ѓубре од човек, само да ги исфрли Кристијан и Цар за да може да шефува во Задруга“, „Уф, сака Кристијан и Цар да излетаат, а тој да може да биде главен, лига и нечовек“.

Сепак, имаше и такви кои го бранеа Владимир.

– Дали Томовиќ е виновен за нешто што некој друг го кажал? Добро – гласеше еден од коментарите.

Веројатно ќе можеме да видиме во продолжението на реалното шоу дали гледачите кои го обвинија Владимир за намерниот заговор, навистина се во право. Она што е несомнено е дека ќе има интриги и конфликти, бидејќи сезоната се загрева.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum