Љубовта цвета како првиот ден: Ражнатовиќ се пофали со убавата Богдана кој изгледа подобро од кога било!

21 декември, 2020
цици

Вељко и неговата сопруга Богдана Ражнатовиќ уживаат во љубовта како првиот ден, а синот на Цеца ги воодушеви сите со својата објава која ја покажа неговата подобра половина.

Имено, Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија од Богдана, на која неговата подобра половина е насмеана и средена од глава до пети.

Заедно со фотографијата, Веjко додаде и неколку емотикони за срце, а глетката на убавата Богдана ги воодушеви сите, така што комплиментите за нејзиниот изглед само што доаѓаа.

Ражнатовиќ очигледно не се двоуми да ја покаже својата сопруга и јавно да и соопшти љубов кон неа, а неговиот потег омекна многумина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris