ЛУНА ЈА ЗАПАЛИ ТУРЦИЈА! Пејачката направи хаос во мини гаќички! (ФОТО)

18 септември, 2020
луна наслов

Носеше костим за капење што открива повеќе отколку што треба!

Па сега Луна се пофали со фотографии од плажа.

Таа беше фотографирана во провокативни пози, во мал костим за капење кој ги истакнуваше нејзините облини, силиконските гради, а долниот дел можеби откри повеќе отколку што требаше.

Малите гаќички се само доволни да покријат само одредени делови. Погледнете!

View this post on Instagram

🐥

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on