Луна повторно ги зголеми градите: Сè пука! (ФОТО)

20 септември, 2020
605283_zeljko-joksimovic_ls_1000x0

Се одлучи за уште една естетска операција

После реалното шоу, поранешната учесничка се посвети на уживање со својот вереник Марко Миљковиќ, со кого замина на одмор, а сега го „запали“ и Инстаграм.

Џогани позираше во провокативно бикини и ги истакна нејзините силикони, како и облините.

View this post on Instagram

Hot in here 🔥

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

„Тука е жешко“, напиша Луна на Инстаграм.