Маја ГОРДО ПОТВРДИ дека го ИЗНЕВЕРИ ВЕРЕНИКОТ: „Јоцо е мојот ПОРАНЕШЕН ВЕРЕНИК, a Ален и јас сме во ВРСКА!“ (ВИДЕО)

30 октомври, 2020
1_2

Официјално

Следното прашање во емисијата „Прашања од гледачите“ му беше поставено на Ненад Алексиќ Ша: Што мислиш за односот помеѓу Ивана и Анџело?

– Не зборуваме долго за Ивана, кога беше последната забава, ѝ реков дека е блиска со мажите кога ќе се напие – рече Ша.

– Јас јасно кажав тука за секој однос и какво било поврзување и дадов до знаење какво е моето мислење. Тие не можат да ми ја наполнат главата за неа уште од самиот почеток, а Ша се обиде да нè спои, тој постојано ми кажуваше колку сме убав пар – рече Анџело.

Прашање за Маја: Го нарековте Јоцо поранешен вереник, дали ти ​​и Ален сте официјално заедно?

– Тој е мојот поранешен вереник и Ален и јас сме официјално заедно – рече Маја.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum