Марија Шерифовиќ: „Помислувам и на самоубиство“

28 октомври, 2020
87710737_195795781730796_4537376261106159010_n

Една од најпопуларните српски пејачки, за која е „луд“ целиот регион, 35-годишната Марија Шерифовиќ, редовно комуницира со своите обожаватели преку социјалните мрежи, каде што со задоволство одговара на прашањата на обожавателите. Таа објави видео на својот ЈуТјуб канал во кое одговара на прашањата што нејзините следбеници ги поставуваат на Инстаграм.

Marija Šerifović (Music) - TV Tropes

Меѓу бројните изданија, имаше еден што привлече најголемо внимание, а се однесуваше на нејзиниот стајлинг на Беовизија во 2007 година. „Кога се сеќавате како бевте облечени на првата вечер на Беовизија, дали мислите на самоубиство?“, праша еден пријател. Да потсетиме, Марија позната по својот „момчешки“ стил, вечерта на настапот носеше здолниште.

„Види, ми паѓа на памет и самоубиство, и да се трујам, и да се убијам, и да направам некое грозоморно злосторство, но не е важно. Тоа беше квалитетно обложување, што го направив за шоуто. Да се ​​соочиме, си изгледам како комплетен кретен, како целосен идиот во тоа, како Урсула од малата сирена. Уф “, искрено одговори Марија, а подолу може да се присетите како пејачката изгледаше во здолниште пред 13 години.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum