Милионски стајлинзи на Карлеуша за приватни авиони: Поради еден, мораше да ја покаже фискалната сметка (ФОТО)

14 декември, 2020
jk1-830x0

Регионот зуеше за еден од нејзините стајлинзи од приватните летови

Јелена Карлеуша често патува со приватен авион, и за деловни цели и за приватни патувања со семејството или пријателите.

Забележливо е дека стајлинзите за тие прилики секогаш се многу скапи (иако сега многумина што ја следат ќе се прашаат – кој од нејзините стајлинзи не е скап?), И дека има на себе илјадници евра, понекогаш дури и десетици, односно милиони динари.

За време на последното патување со приватен авион, поп-sвездата распамети со комбинацијата облека „каубојка на потпетици“, а потоа и нежна русокоса во бела комбинација.

Но, регионот зуеше за еден нејзин стајлинг од приватните летови!

Станува збор за одење на филмскиот фестивал во Сараево, кога таа носеше фустан „Versaсe“ што предизвика лавина коментари. Така се случи, поединци тогаш да ја обвинуваат за шиење на фустанот и такво парче да не постои во редовната линија и продажба на „Versaсе“.

Ова ја налути „малата од скандали“ која е позната како жесток критичар на оние што носат лажни работи, па затоа таа на социјалните мрежи објави фотографија од фискалната сметка како контра удар, со што докажа дека регуларно го купила фустанот во продавницата „Versaсе“ во Милано.

– Што треба да направам! Утрешниот весник пишува како ударна вест (?!) Дека мојот фустан од Сараевскиот филмски фестивал е всушност ФЕЈК. Во прилог на тоа, приложувам сметка од продавницата „Versaсе“ во Милано, како и фискална сметка (првата цифра е замаглена затоа што не сакам да се знае колку е платен фустанот, живеам во сиромашна и страдална земја). Има код, името на фустанот како и датумот на купување – напиша Јелена на својот Facebook профил.

Погледнете ги нејзините стајлинзи од приватни авиони, фустанот што го предизвика хаосот, како и фотографијата од фискалната сметка подолу:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris