МИЛОШ БИКОВИЌ ПАДНА ОД МОТОР: Возевме со 100 километри на час, не го проценив добро сопирањето и… ШОК! Еве што се случи!

5 октомври, 2020
361475_screenshot-21_f

Откри детали од снимањето кои никој не ги знаеше!

Милош Биковиќ вели дека паднал од мотор за време на снимањето на филмот „Јужен ветер 2“!

– Сцените што ги снимавме не беа воопшто лесни. Додека го снимавме возењето со мотор, возевме со 100 километри на час. Кога морав да застанам пред автомобил, не го проценив добро сопирањето и растојанието, па удрив во автомобилот и паднав. Можеше да биде навистина лошо, но за среќа поминав без повреди. Имаше и други тешки сцени, како што се тепачки, трчање, скокање во вода … Јас сè уште не се опоравив од сè, иако завршивме со снимањето – вели актерот.

По повеќе од седум недели, тимот на „Јужен ветер 2“ заврши со снимање на тој акционен трилер во Белград за викендот, чијашто премиера се очекува во февруари следната година. Во продолжение на филмот, кој се вика „Забрзување“, публиката повторно ќе може да ги гледа авантурите на своите омилени херои, кои ги играат Миодраг Радоњиќ, Јована Стојиљковиќ, Александар Бержек и други.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum