НЕ се појави, има Корона: Марија Шерифовиќ ги изненади сите, мораше да го открие ова!

2 ноември, 2020
марија

Марија Шерифовиќ откри информација што ги остави сите во шок.

Имено, нејзината натпреварувачка била заразена од Корона, а на помош како замена дошол младиот пејач Мартин Ајдаревиќ, кого жирито го награди со шест гласа по настапот.

“Мартин и излезе во пресрет на девојката од мојот тим, буквално, синоќа. Девојчето фати Корона и не можеше да дојде да се натпреварува”, рече Шерифовиќ во “Ѕвездите на Гранд” и додаде: „Не го бранам, сите знаеме како пее Мартин, но имавме само 12 часа да се подготвиме за настапот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi