НЕ ЗНАЕМЕ ШТО ИМАМЕ ДОДЕКА НЕ ГО ИЗГУБИМЕ! Лепа Брена се огласи јавно, а сите се прашуваат кому му ја посвети ОВАА ПОРАКА! (ФОТО)

10 ноември, 2020
лепа

Лепа Брена им се обрати на своите следбеници на својот Инстаграм профил, па остави многумина загрижени.

Имено, Брена ја сподели фотографијата, а сите се прашуваа кому е посветена:

“Можеби е вистина. Можеби не знаеме што имаме се додека не го изгубиме. Но, можеби е исто така точно дека не знаеме што ни недостасува додека не најдеме”, вели на фотографијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi