НЕобичен моден избор на Јелена Карлеуша: Овој комбинезон дефинитивно не е за зима!

29 ноември, 2020
јк

Јелена Карлеуша често изненадува со својот моден избор. Понекогаш има малку партали, некогаш има премногу од сè, но овој избор дефинитивно не изненади.

Имено, на фотографиите што пејачката ги објави на својот Инстаграм профил, Карлеуша позира во таканаречен комбинезон составен од навидум панталони кои имитираат чизми за риболов, но кои всушност не покриваат ништо.

Карлеуша ги покажа голиот задник, стомакот и делумно градите на серијата фотографии што ги објави.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi