Нивес ги истакна бујните атрибути: Таа даде се од себе да ги задржи сите погледи вперени кон неа!

16 ноември, 2020
нивес

Во новата епизода од шоуто „Твоето лице звучи познато“, Нивес Целзијус излезе на сцената во тесен фустан и го истакна своето бујно деколте.

Нивес Целзијус во шоуто „Твоето лице звучи познато“, го донела парискиот шик со тесен фустан во боја на црвено вино и соодветни нараквици, додека на главата носела капа со леопардски принт.
Пејачката и писателката што ја гледаме како член во жирито, од емисија во емисија, ни ја покажува креативноста што се однесува до модните комбинации во кои и помага стилистот Марко Грубниќ.

Во последната емисија ја видовме во црн краток фустан со тантела на деколтето и со подигната коса, што исто така остави одличен впечаток кај гледачите и служеше како инспирација за некои понатамошни изданија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi