Нивес конечно откри еден детал за новото момче, но потоа објави фотографија која засени се што напиша за него (ФОТО)

1 ноември, 2020
Screenshot_6

Нивес Целзијус, како член на жирито на шоуто „Твоето лице звучи познато“, ги оценува перформансите на кандидатите, а редовно привлекува внимание со своите комбинации на облека. Ништо не беше поразлично ниту овојпат, па откри и нов детал за своето момче.

Членката на жирито на шоуто „Твоето лице звучи познато“, Нивес Целзијус објави фотографија на Инстаграм каде позира во костум и со машна, па откри и нов детал за своето момче.

“Што е маж без мустаќи и жена без вратоврска?! Ме чека важен прв состанок со неговите пријатели и секако најважно е да оставам впечаток. Одлучив за bossy look во кој ми помага оваа совршено елегантна женска вратоврска. Помогнете ми, кој стајлинг да го изберам, а да биде љубов на прв поглед “, напиша Нивес и доби бројни комплименти.

„Обожавам строги комбинации, ти си ми врв“, „Преубава си, драга Нивес“, „Колку убава“, „Ти си вистинска кралица“, коментираат многу следбеници.

Вниманието го привлече и со друга фотографија, на која го истакна своето бујно деколте. „Есен во мене“, напишала Нивес во описот на фотографијата на сметка на која исто така добила низа комплименти.

Како член на жирито, Нивес ги оценува настапите на кандидатите во омиленото шоу „Твоето лице звучи познато“, а секоја недела привлекува внимание со впечатливи комбинации на облека.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi