Нивес повторно позираше без градник: „Се крева… Целзиус“

21 октомври, 2020
pjimage-2020-10-21t101120-225

Сезоната на терасите сè уште не е завршена, Целзиус се зголемува, а романтичниот сегмент е присутен, напиша Нивес, позирајќи во тесни комбинезони покрај новата маса на терасата.

Писателката и пејачка Нивес Целзијус (38) секој ден објавува фотографии на кои ги истакнува своите облини.

За последната објава, таа позираше во бел комбинезон, кој ја истакна нејзинoто деколте

На фотографиите се гледа како Нивес не носи градник.

– Сезоната на терасите сè уште не е завршена, Целзиус се зголемува, а присутен е и романтичниот сегмент – напишала Нивес позирајќи покрај новата маса на терасата.

Многу нејзини следбеници забележале дека ѝ се гледаат брадавиците низ облеката, па затоа биле загрижени дали ѝ е ладно.

Нивес, патем, често објавува провокативни фотографии.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum