Нивес заинтригира со објавата: „Наивно верував дека дамата ја чинат сензибилитетот и манирите“

13 ноември, 2020
н1


Уште како дете бев позната по онаа што се смее цело време, не нежната, скржавата насмевка, туку таа најголемата, од срце к
ога полните усни ти стануваат како две разиграни шпагети, напиша таа
Пејачка Нивес Целзијус (38) ги заинтригира своите следбеници на социјалните мрежи со последниот пост кој и го посвети на својата насмевка.

– Уште како дете бев позната како онаа што се смее цело време, не нежната, скржава насмевка, туку таа најголемата, од срце кога полните усни ти стануваат две разиграни шпагети. Кога сте дете, тоа е симпатично, кога ќе пораснете, тоа веќе не е женствено. Дамата не носи деколте, минич, ниту покажува непца – напишала во описот на фотографијата на која се смее.

Наивно верував дека дамата ја чинат нејзиниот сензибилитет, однесување, убавиот збор. Па се прашувате, зошто воопшто би се стремеле да станете некој што се смее воздржано, лажо, вештачки. Повеќе сакам да се смеам од срце, да ги покажам непцата и забите, за кои се грижи најдобриот стоматолог и ги прави сè поубави – додаде таа.

Бројните обожаватели сепак ја „преплавија“ со комплименти.

– Секогаш да се смееш, најдобро изгледаш така! – е само еден од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi