НИВИС ЦЕЛЗИЈУС СЕ ВЕРИЛА?! Таа со оваа објава ги заинтригира сите!

18 ноември, 2020
нивес

Нивес изненади многумина со видеото со кое го привлече вниманието со прстенот што го има на раката


Нивес Целзијус се пофали на Инстаграм Стори дека е на маникир и педикир. На видеото, пејачката прво ги покажа ноктите на рацете, а потоа и на нозете, но вниманието го привлече прстенот на нејзината рака, кој стварно личи на веренички прстен.

„Луѓе, нема да верувате, но имам нови нокти и тие веќе не се бели и многу се убави. Дали ви се допаѓаат?“ Нивес ги праша своите следбеници.

Нивес во јули призна дека е среќно заљубена, но не сакаше да открива детали за нејзината врска.

„Овде нема што многу да се каже, сè уште е толку свежо и ново што искрено не знам ни како да го наречам, можеби симпатија што е возвратена “, изјави таа тогаш.