ОБЕЗБЕДУВАЊЕ ВЕДНАШ ВЛЕЗЕ ВО „ЗАДРУГА“! Налета на Томо Паниќ – Силно се навредуваа, па направија СКАНДАЛ! (ВИДЕО)

4 октомври, 2020
зад

Хаосот во „Задруга“ продолжува, а сега дојде до жесток судир меѓу Филип Кар и Томо Паниќ. Едно прашање создаде целосен хаос, па обезбедувањето мораше да реагира.

Тие продолжија да навредуваат и пцујат, па обезбедувањето веднаш реагираше и спречи понатамошен конфликт, а еве како изгледаше сето тоа:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum