ОЧИ ПОЛНИ СОЛЗИ! Ќерката на Цеца ја покажа својата емотивна страна! Анастасија Ражнатовиќ се расплакала, а еве која е причината!

27 ноември, 2020
779471_anastasija_ls-960x639


Анастасија Ражнатовиќ објави видео на својот Инстаграм профил каде ја покажа својата емотивна страна.

Имено, Анастасија кога го гледала филмот / серијата, се разнежнила и плачела во еден момент, што го споделила со своите следбеници.

“Може ли да се случи некогаш да не плачам поради серија / филм? Јас секогаш цмиздрам, без исклучок”, напиша Анастасија.