ОЧИ ПОЛНИ СОЛЗИ! Ќерката на Цеца ја покажа својата емотивна страна! Анастасија Ражнатовиќ се расплакала, а еве која е причината!

27 ноември, 2020
779471_anastasija_ls-960x639


Анастасија Ражнатовиќ објави видео на својот Инстаграм профил каде ја покажа својата емотивна страна.

Имено, Анастасија кога го гледала филмот / серијата, се разнежнила и плачела во еден момент, што го споделила со своите следбеници.

“Може ли да се случи некогаш да не плачам поради серија / филм? Јас секогаш цмиздрам, без исклучок”, напиша Анастасија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi