Откако Северина откри со кого го помина Божиќ, на Инстаграм се огласи и Игор!

27 декември, 2020
723b5ba8-8366-4967-8cd3-5e7f37bf8d13


По долго време, Игор Којиќ се огласи на Инстаграм, ден откако Северина откри дека ги поминува овие празници со нејзиниот син Александар.

Игор објави фотографија од авионот и откри дека патувал денес, но не откри каде. „Зимата доаѓа“, додаде тој заедно со фотографија од снежните планински врвови.


Набргу по него, Северина повторно се огласи на Инстаграм. Таа објави видео од една снимка каде позира и танцува пред голема елка и додаде една од најпопуларните божиќни песни, хитот на Мараја Кери, All I Want for Christmas is You.


Северина вчера објави кратка божиќна честитка во која откри дека ги поминува празниците со својот син. „Синоќа кога легнавме, тој ми шепна: „Ти си најдобрата мајка на светот…Среќен Божиќ на сите“, напиша таа.

Гласини за развод
Долго време се зборуваше за наводни проблеми во бракот на Северина и Игор Којиќ, а двојката не се гледа заедно со месеци. Северина летото го помина на хрватскиот брег, додека Игор поголемиот дел од времето го минуваше објавувајќи фотографии од Србија на социјалните мрежи.

На почетокот на пандемијата, Северина помина еден месец во семејната куќа Којиќ, по што се врати во Хрватска, додека Игор остана во Србија. Оттогаш, сопружниците не се видени заедно во јавноста, а веќе некое време тие не се ни следеа едни на други на Инстаграм.

Веќе некое време, членовите на семејството Којиќ и нивните семејни пријатели од естрадата не ја следат Северина, но Игор во моментов е сè уште единствената личност што пејачката ја следи на Инстаграм, а таа е меѓу трите профили што тој ги следи.

Српските медиуми еднаш се обидоа да откријат што се случува и се упатија кон обраќањето на Којиќ во Белград. Во моментот кога новинарите разговарале со соседите, свекорот на Северина Кеба излегол од куќата на прошетка со кучето.

Иако на почетокот не сакаше да ја коментира врската помеѓу Игор и Северина, сепак попушти на притисокот на новинарите.

“Не знам каде се наоѓаат, ниту знам каква е нивната врска. Тие се возрасни луѓе и претпоставувам дека знаат, и секогаш знаеја што да прават. Од друга страна, сè што прават, прават за себе”, рече тој неволно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi