ОВА Е ПЕКОЛ ЗА МЕНЕ: Раста беше уапсен, а еве што прави неговата поранешна сопруга Ана Николиќ!

3 октомври, 2020
rasta-i-ana

Популарниот рапер Стефан Раста беше уапсен денес, кога полицијата пронашла неколку пакувања марихуана во близина на него, а како што се наведува, полицијата ќе изврши претрес во неговиот стан.

Додека сите чекаат да ги слушнат деталите и што ќе се случи, многумина се прашуваат каде се наоѓа неговата поранешна сопруга, популарната пејачка Ана Николиќ во моментот.

Пејачката, за прв пат откако започна пандемијата на коронавирусите, реши да ја напушти земјата, за што ги информираше своите следбеници на својот Инстаграм профил.

“За мене, ова е пекол во живо, но верувам дека ќе помине, сè ќе помине. Пазете се!”, Напиша Ана во опцијата за фотографија од аеродромот.