ОВАА КУЌА ЦЕЦА ЈА КУПИ НА КРЕДИТ! Сместена е на морскиот брег и го поседува ОВА! Еве како ИЗГЛЕДА- ЧИСТ ЛУКСУЗ! (ФОТО)

24 декември, 2020
380753_121088135-379115550111506-5289032209456233831-n_f

Освен скапата куќа на Дедиње, фолк дивата поседува и вила на Кипар.

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ често го поминува својот одмор на Кипар, каде што е сопственик на куќа, која, како што откри во една пригода, ја купи на кредит.

– Сакав нешто егзотично, убаво и да биде на крајбрежјето. Мојот пријател Фотос ми донесе фотографии од оваа моја вила и знаев дека е тоа. Веднаш зедов заем. Да, ја купив куќата на кредит, што, нормално, ја отплаќам месечно – рече Цеца пред неколку години во „Амиџи шоу“.

Куќата се наоѓа на самиот брег, а во дворот има фреско-насликана капела осветена од свештениците на Српската православна црква.

Еве како изгледа:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi