ПАПАРАЦИ ФОТОГРАФИИ VS. ИНСТАГРАМ: Како Карлеуша вистински изгледа?

29 септември, 2020
јк

Српската пејачка Јелена Карлеуша (42) уште еднаш докажа дека изгледа сосема поинаку на папарацо фотографиите и Инстаграм.