ПРОСЛАВА ВО КУЌАТА НА ЛЕПА БРЕНА! Пејачката објави добра вест! (ФОТО)

22 септември, 2020
лепа брена наслов

Пејачката Александра Пријовиќ денес го слави 25-от роденден!

На социјалната мрежа Инстаграм, меѓу првите, Лепа Брена на многу трогателен начин и го честиташе роденденот.

– Среќен роденден, секогаш да те прати љубов, храброст и поддршка – и напиша Лепа Брена на Александра и стави емотикон на срце во знак на љубов.