„Се сеќавам, имаше денови кога немав што да јадам“ : Емотивна исповед на Емина Јаховиќ

29 октомври, 2020
Screenshot_5_1000x0


Емина Јаховиќ, една од најпопуларните поп-sвезди на денешницата, неодамна создаде свој бренд за шминка и не престанува да го намалува деловниот успех.

Сепак, малку луѓе знаат дека бајката што ја живее Емина денес започна многу напорно. Таа во емисијата „Специјал“ откри дека го изгубила татка си многу рано, кога имала само шест години. „Се сеќавам дека играв тој ден, тие ме пуштија да играм, а мајка ми плачеше. Мајка ми е исклучително силна жена “. Открила дека има машки идоли во текот на целиот живот и дека нејзиниот дедо е нејзин одличен пример. Емина не крие дека нејзиното семејство поминало многу тежок период. „Се сеќавам дека имаше денови кога буквално немав што да јадам. Во разговор со Урош Божиќ, таа ексклузивно ги откри деталите за разводот и дека сè уште постои огромна почит меѓу неа и нејзиниот сопруг.

Emina Jahović
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum