„СЕ СМИРИ СО МАРКО ПОРАДИ БЕБЕТО“ Бремената Луна се моли на АНАБЕЛА!

21 октомври, 2020
г

Луна Џогани ги изненади сите кога објави дека таа и нејзиниот избраник Марко Миjковиќ ќе станат родители следната година. Сепак, и покрај добрите вести, поранешната соработничка е незадоволна од лошата врска помеѓу нејзината мајка Анабела Атијас, со која се смири и нејзиниот вереник, поради што ја замоли да го прифати и да ги закопа секирите.

Anabela

Мајката и ќерката не биле во добри односи се до пред неколку дена, кога подадоа рака на помирување едни на други. Токму Анабела Атијас меѓу првите дозна дека нејзината наследничка ќе стане мајка, а таа баба, па затоа целото семејство е неизмерно среќно. Сепак, она што сè уште ја мачи Луна е што Атијас не разговара со Марко. Двајцата имаа многу кавги за време на последната „Задруга“, а дошло и до физички судир.

Marko Miljković

Сепак, бидејќи Марко сега и официјално ќе стане дел од семејството Луна, имајќи предвид дека се вери со Луна, а особено ако земете во предвид дека наскоро ќе го роди своето прво дете со неа, сите се грижат за измазнување на односите. Извор близок до идната мајка вели дека Луна е конечно среќна и дека и се исполнети некои од најголемите желби, но дека има уште една – дека членовите на нејзиното семејство функционираат и комуницираат едни со други. Според изворот, таа особено се грижи Анабела и Марко да се смират, да разговараат и да бидат во добри односи, пишува „Курир“.

Luna Đogani

Затоа Луна разговараше со Анабела и и рече дека ова и е најтешко во оваа ситуација и дека, како минуваат месеците, ќе биде сè потешко. Ја молеше да му прости на Марко за сите лоши работи, да заборави на кавги, грди зборови, сепак, не би одело така лесно. Анабела рече дека ќе се потруди да биде коректна, но дека и треба време да го реши. Сепак, знаејќи колку е слаба на нејзината душичка, сите се убедени дека Атијас ќе ја проголта нејзината гордост и сè за нејзино добро. Инаку, според споменатиот извор, Џогани имала сличен разговор со нејзиниот вереник, кој и рекол исто како Анабела, дека треба да помине некое време.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum