Сека Алексиќ направи ДРАСТИЧНА промена: Едвај зборува по естетската интервенција! (ФОТО)

1 октомври, 2020
сека

Таа јавно призна се…


Пејачката Сека Алексиќ се пофали пред своите следбеници на Инстаграм за промената што ја направи.

Имено, Сека ги забележала снимките и фотографиите во стоматолошката ординација, откако добила нова насмевка и открила дека направила фурнири на забите.


Дали ви се допаѓа новата насмевка на Сека Алексиќ?

Пејачката позираше со широка насмевка на лицето.