Семејството загрижено: Горан Бреговиќ никогаш во потешка состојба!

9 ноември, 2020
goran foto rajko01 Blic Rajko Ristic_1000x0

Еден од најпопуларните музичари на овие простори Горан Бреговиќ, минува низ многу тежок период од животот. Имено, погоден од загубата на неговата сестра, тој дошол во состојба на трајна депресија, а семејството и пријателите не можат да го утешат: Тој падна во депресија и само молчеше и плачеше, а ќерките и сопругата залудно се обидуваа да го утешат! – вели извор близок до Бреговиќ.

Goran Bregović


Горан беше крајно врзан за неговата помлада сестра. Иако не живееја заедно затоа што родителите на Брега беа разведени, па сестрата беше со нејзиниот татко во Сплит, а тој со неговата мајка во Сараево, тој летото често остануваше со сестра си и многу ја сакаше! Затоа нејзината ненадејна смрт силно го погоди – објаснува изворот и додава: – Не знам како ќе ја надмине загубата затоа што депресијата речиси зема замав. Дадени се некои антидепресиви за да се опорави, па неговите најблиски се надеваат дека ќе биде полесно со време. Што ќе се случи, животот продолжува, иако загубата е навистина тешка – заклучи изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi