Северина доби понуда за брак!

11 ноември, 2020
Screenshot_3

Северина Којиќ ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм со својот последен пост. За еден час, фотографијата им се допадна на повеќе од 20 000 обожаватели, а пејачката доби предлог за брак.

„Животот е чудо“, рече Севе во средата наутро воодушевувајќи ги своите следбеници кои ѝ одговорија дека таа е чудо, а фотографијата на која пејачката беше прекрасно облечена толку многу му воодушеви еден обожавател, па ѝ порача:

“Изгледајќи толку слатко и убаво, мила моја, сакам да се оженам за тебе. Те молам омажи се за мене”, ѝ напиша тој.

Што ќе каже Игор Којиќ, со кого пејачката сè уште е во брак? Иако со месеци се шпекулираше дека е готово меѓу нив.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi