Северина измами воздишки со новата фотографија: ‘Ти си чудо’

12 ноември, 2020
2a4940f305021c7a5b08

Фотографијата која ги воодушеви нејзините фанови, Северина позираше нашминкана и со пуштена права коса, а носи бела маичка од тантела со ситни детали.

Северина реши да го започне утрото со средување, па сподели селфи кое за кратко време собра дури 20.000 лајкови.

„Животот е чудо“, напиша кратко под фотографијата, додавајќи хаштагови „Го сакам тоа што се сакаме“ и „љубовта се враќа со љубов“, кои секогаш ги става. „Ти си чудо“, „Девојче“, „Поубава од кога било“, „Најслатка и најубава. Животот е чудо“, „Нашата убава Севе“, беа дел од коментарите на обожавателите кои ја опсипаа со комплименти .

Во последно време, Северина често објавува фотографии кои ја потсетуваат на летните денови, па пред три дена објави фотографија на брод во костим за капење и повторно воодушеви со својата линија. Ниту Северина ниту Игор не објавија ништо за разводот, но факт е дека тие веќе неколку месеци не се во ист град, судејќи според социјалните мрежи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi