Северина објави жешка слика на Инстаграм, игнорирајќи ја прославата на семејството Којиќ!

7 октомври, 2020
севе

Со секој нов потег на Инстаграм, СЕВЕРИНА и Игор дополнително ги разгоруваат гласините дека разводот е неминовен.

Половина час откако Игор му го честиташе роденденот на својот татко Драган Којиќ Кеба со фотографија и емотивна најава, Северина објави фотографија која е направена ова лето во Сплит. На сликата, Севе позира во жешки панталони со леопард, а во описот на фотографијата ги постави стиховите на Парни Ваљак.

„Ставете малку боја, малку црвена, црвена како љубов која никогаш не престанува, а потоа малку жолта за сончев ден, и за ведро небо самите ја знаете бојата“, напиша Севе.
Таа целосно го игнорираше роденденот на нејзиниот свекор Кебе, на кого знаеше како да му честита со јавни соопштенија.

“Нека вашиот живот биде здравје, среќа, надеж и бидете најдобри како и секогаш! Среќен роденден драг тато, нека ти тропнат на врата сите најдобри желби од моето срце”, напиша Игор во описот на фотографијата со неговиот татко.