Северина позираше во шорцеви на креветот, фановите маѓепсани: „Оваа ти е баш…“

15 ноември, 2020
125189561_870423093801763_8541266927469687079_n

Оваа недела Северина реши да ги почести своите обожаватели со уште една фотографија на која позира во провокативна поза.

Пејачката објави фотографија на која позира како седи на работ на креветот во кариран шорц и црвен дуксер. Носеше црни лакирани сандали со високи потпетици.

„Мрзлива недела“,стави краток опис, заедно со вообичаените хаштагови „Го сакам она што се сакаме“ и „љубовта се враќа со љубов“.

Фановите се воодушевени од најновата фотографија.

„Најубавата жена на Светот, дефинитивно“, „Па оваа ти е баш, баш во срце“, „Најубава“, „Убава“, „Убава моја“, „Сѝ уште добра и убава девојка“, се само некои од коментарите.

Во последно време Северина често објавува фотографии на кои позира, а селфито кое го објави пред неколку дена собра над 50 000 лајкови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi