ШОКАНТНО ИНТЕРВЈУ СО РАЖНАТОВИЌ Анастасија: Ова е мојата вистина за Луна Џогани! (ВИДЕО)

24 октомври, 2020
ана

Анастасија Ражнатовиќ (22), ќерка на нашата најпозната фолк дива Светлана Цеца Ражнатовиќ и се попопуларната пејачка и инфлуенсерка, имаше нешто да каже за Луна!

Откриени детали од нејзиниот приватен живот, за прв пат зборуваше за конфликтите со колегите и поранешните пријатели, а потоа откри и кога ќе се омажи. Како што ни призна, сè уште не планира да се омажи, но би сакала да има син.

Ексклузивно за нашиот весник и портал, Анастасија во видео интервју ја откри позадината на кавгата со Александра Пријовиќ, Луна Џогани, а деталите за конфликтот сигурно ќе создадат вистински поп-хаос.

Немам лоши чувства кон Луна. Всушност, мислам дека таа е добар човек. Се скаравме и веднаш решивме, тоа не беше поради никого. Ниту флертуваше со мојот дечко, ниту пак некогаш погледна некој што ми се допаѓа. Ми се чини дека е невозможно да се измие од тоа, и тоа не е правилно – рече, меѓу другото, Анастасија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum