Што прави Игор Којиќ додека медиумите пишуваат за новото момче на Северина?

25 ноември, 2020
61990748


Игор Којиќ на својот Инстаграм објави слики од православни светци и манастири, и ги игнорира натписите за Северина и Томислав Воштиниќ.

Republika / Šok Igor Kojić se potpuno okrenuo veri: Mali Keba posle  Severine završio u manastiru!


Медиумите од соседна Србија објавија нов човек во животот на Северина и љубовта што ја пронашла со сопственикот на винарија, Томислав Воштиниќ од Иваниќ-Град, што нејзиниот тим го негираше и нема докази.

Нејзиниот сопруг Игор Којиќ, пак, се занимава со сосема различни теми и објавува на својот Инстаграм светците на Српската православна црква, видео од манастирот Дечани и уметнички дела.

Nakon šuškanja da Severina ima novog dečka oglasio se Igor - Večernji.hr


Заедно со Северина, тој неодамна следеше и друг профил на Инстаграм, имено оној на патријархот Павле, како и оној наречен Лекции на Светите отци, што изненади многумина. Порано го следеше профилот на Бисерот на Метохија, но тој повеќе го нема на списокот.

За проблемите во бракот на Северина и Игор се пишуваше последните неколку месеци, откако таа сама се врати од Белград и затоа што оттогаш не се гледаат заедно во јавноста. Сопружниците сè уште не ги коментирале обвинувањата, а таткото на Игор, Драган Којиќ Кеба.

Nakon šuškanja da Severina ima novog dečka oglasio se Igor - Večernji.hr
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi