Синот на Кристијан Голубовиќ ЗАВРШИ ВО БОЛНИЦА, му скокна крвниот притисок: „Раката му падна …“ (ВИДЕО)

1 октомври, 2020
крис

За време на разговорот со Милјана и Марија Кулиќ, Кристијан Голубовиќ се присети на ужасната сцена што му се случи на неговиот син.

Пиеше премногу енергетски пијалоци и заврши во Ургентниот центар.

View this post on Instagram

Kralj 💪

A post shared by Kristijan Golubović (@_kristijan.fp_) on

„Мојот син, спортист, испи три енергетски пијалоци и заврши во Ургентниот центар. Притисок 200 на 170, моето дете за малку ќе умреше. И здраво, тој никогаш не стори ништо. Не спиеше, испи два пијалаци пред натпреварот, едно на полувреме, му испадна раката“ – рече Кристијан и ги шокираше сите.

Сите беа исплашени, слушнете го разговорот на видеото подолу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum