„Сите велат дека цела сум пластична, а јас ги оперирав само градите“

29 декември, 2020
pjimage-29


Никогаш не направив ништо на моето лице, само на градите. Многумина мислат дека мојот задник не е вистински. Те молам, Ана, кажи како се зголемува и намалува од кога ослабев, рече Јелена и и се обрати на Бекута


Српската пејачка Јелена Карлеуша (42) е член на жирито во музичкото шоу „Звездите на Гранд“. Гостин ментор беше Гоца Божиновска (55), на која Јелена и го пофали изгледот.

„Жената не старее, луѓе“, прокоментира Јелена.
Саша Поповиќ (66) ја праша Гоца што и направила себе си од операциите.

-Велите дека не сте направиле радикални операции, па затоа сепак направивте нешто – рече Саша. Но, Гоца не сакаше да зборува за тоа.
Тогаш тема на дискусија беше изгледот на Јелена Карлеуша.

-А што ти правеше на себе? Мислам дека сето тоа е интересно, не само во Србија, туку и пошироко. Сега тишина, да слушнеме какви корекции направи Јелена Карлеуша – рече Саша.


Јелена вели дека немала многу операции.

-Само една единствена. Никогаш не направив ништо на моето лице, само на градите. Многумина сметаат дека мојот задник не е вистински. Те молам, Ана, кажи ми како се зголемува и се намалува откако ослабев – рече Јелена и и се обрати на Ана Бекута.

-Како што ослабе, така и нејзиниот задник. Тоа е доказ дека таа не сторила ништо – заклучи Бекута.


Јелена изјави дека фактот дека сè уште не направила операција на задникот не значи дека нема да остане така и во иднина.

-Веднаш штом ќе заработам пари од Гранд, ќе одам во целосна операција. Како и да е, сите мислат дека сум направена од пластика – се пошегува Карлеуша.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris