Сите зборуваат за деколтето на Карлеуша: Нема да можете да ја погледнете во лице!

21 септември, 2020
јк

Поп-sвездата Јелена Карлеуша знае како да го привлече вниманието на мажите на социјалната мрежа Инстаграм.

Таа објави фотографија на која се гледа провокативен стајлинг, со сите погледи вперени во нејзиното провокативно деколте.