СКАНДАЛ: Кристијан се извини бидејки имал сексуално искуство со бившата: „Облече дилдо, па сакаше да ме е*е“!

29 октомври, 2020
Screenshot_10_1000x0

Во текот на денешниот ден, Кристијан Голубовиќ реши да раскаже за своето сексуално искуство што го имал со неговата поранешна сопруга, кога имал 25 години.

Имено, тој ја започна својата приказна без срам пред другите колеги Сања Станковиќ, Ања и Цвелет, па детално раскажа како во една прилика „играл“ во кревет со сопругата.

Kristijan Golubović

Погледнете за што станува збор:

Eskişehir escort