Со што се фали – со фризурата, чорапите или бојата на гаќичките? Станија остава малку на фантазијата, особено во оваа поза! (ФОТО)

27 ноември, 2020
S15


Досадно и беше дома во Рума, па…
Иако нејзините фанови се надеваа дека ќе ја гледаат во „Задруга“, тоа нема да се случи, но Станија Добројевиќ одвреме навреме ги почестува со жешки слики на социјалните мрежи!

Можеби би било подобро гледачите да ја гледаат 24 часа на ден на малите екрани, во сите изданија, од утро до мрак, но… Додека тоа да се случи, Инстаграм е исто така одличен. Особено кога ќе се потсетиме на претходните слики од солариумот.
Ова сигурно го мислат сите обожаватели на Станија, но и оние кои се рамнодушни, и кои сепак признаваат дека е една од најзгодните старлети.

За сите оние кои сакаат да си го опуштат мозокот во овие тешки моменти, тука е и Станија која редовно знае да ги „почести“ своите драги фанови.

Иако има нова фризура, малкумина тоа го забележаа…

Погледнете зошто!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi