Сораја не крие дека има богат партнер и дека тој сака да ја земе за жена! Но таа го има овој проблем…Ќе се ШОКИРАТЕ!

9 декември, 2020
750771_soraja_ls

Сораја Вучелиќ веќе две години не е на јавната сцена, а вака објасни што прави и каде се наоѓа во моментот


Старлетата Сораја Вучелиќ веќе две години не е на јавната сцена, а во емисијата Ексклузивно рече дека верува дека не се појавила ниту една девојка која „би го презела нејзиниот трон“.

„Сакав повеќе да ги држам работите во себе и не сум била на шоубизниската сцена околу две години. Не би рекла дека се појави некој што ми ја зеде титулата “, рече Сораја.
Се пишуваше и како ги намалила градите, и дали имала интервенции во последно време.

„Не сменив ништо за себе. Сè е како што беше “, рече Вучелиќ.

Старлетата зборуваше и за нејзиниот партнер, и откри каква е моменталната врска меѓу нив двајца.


-Моментално сум во Црна Гора. Ваква е ситуацијата низ целиот свет. Сега пламенот на љубомора гори меѓу мојот партнер и мене, од негова страна. Живее во Москва и би сакал да се преселам таму, но сè уште не сум подготвена за тоа. Треба да се откажам од многу работи и да го живеам неговиот живот. Сè уште не сум подготвена. Тој изгледа фантастично и повеќе отколку што замислував, тој е богат и тоа е многу важно за мажите “, призна таа во емисијата.

И таа беше искрена кога зборуваше за мајчинството.

„Секако, сакам деца, но не сум премногу оптоварена од тие работи. Да, тој сега ме тера со тие работи, дека е време и треба да биде. Проблемот со мене е што сè уште сум во главата на моето детство. Живеам на релација Москва – Холандија. Мојот живот е многу поразличен од животот во Белград. Тоа е многу посериозно и можам да кажам дека дури и се заљубив во Москва, иако претходно не ја сакав. Сега навистина ми се допаѓа и има многу сличности со Белград. Нема да зборуваме за презимето… Така е, како што е “, рече Сораја.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi